NAJNOWSZE INFORMACJE PRASOWE

NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Kursy sommelierskie online

2016-01-07 22:38:14

Zauważyliśmy, że podczas degustacji próbuje się po kilkanaście trunków, z czego część win można wpisać na listę życzeń lub na listę planowanych zakupów. Niestety degustacja kilkunastu win podczas jednego wieczora, brak możliwości prowadzenia na bieżąco oceny wina powoduje, ze w efekcie finalnym o niektórych pozycjach się zapomina, a o innych zapamiętuje błędnie wrażenia co do zapachu, smaku itd. Dochodzi do tego również brak zawodowej wiedzy merytorycznej, którą standardowo posiadają mistrzowie sommelierstwa.

 Dostrzegliśmy niszę związaną z brakiem łatwego i szybkiego dostępu do informacji na temat bazy kursów i szkoleń online dla pracowników restauracji i sklepów specjalistycznych jak również klientów indywidualnych, chcących poszerzać swoja wiedze na temat wina. Jednocześnie bazując na własnych doświadczeniach i rozmowach z innymi osobami zainteresowanymi rozwojem zawodowym jak również podstawowej wiedzy o winie, zachowania w restauracji, zasad doboru wina do potraw zauważyliśmy potrzebę stworzenia serwisu internetowego, który potraktowałby powyższy temat kompleksowo łącząc w sobie funkcje

informacyjne, sprzedażowe i integrujące społeczność.

 

Dzięki temu powstało internetowe centrum wiedzy o winie i sommelierstwa oferującego szereg nowoczesnych, innowacyjnych narzędzi niezbędnych w pracy jak również podczas degustacji. 

Często przy takiej degustacji posiadamy przy sobie tylko telefon komórkowy. Dzięki naszej usłudze można zrobić zdjęcie danemu winu opisać nasze wrażenia jak i wstawić do naszej wirtualnej szafy win.

Co to daje?

W przyszłości możemy z opisu wywnioskować jakie ono było, podyskutować o nim na forum, znaleźć miejsce, dzięki geolokalizacji, gdzie go można najbliżej kupić.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: